Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN pentru activitati specializate in domeniul ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN pentru activitati specializate in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca

Care cod CAEN (v2008) ar fi cel mai potrivit pentru o societate care isi propune (printre alte servicii) sa presteze servicii specializate de Securitate si Sanatate in Munca :
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (?)
....... (un alt cod ?)
7022 Activitati de consultanta pentru afaceri si management