avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1069 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... decizie de recuperare impozit tichete cadou
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

decizie de recuperare impozit tichete cadou

cum se poate contesta decizia pentru plata impozitului pe tichetele cadou din anul 2009 ca urmare a controlului curtii de conturi si daca sunt sanse de anulare a deciziei

Alte discuții în legătură

Curtea de conturi mirceamonac mirceamonac In anul 2012 CC constata faptul la UAT comunas-a acordat spor de dispozitiv 25% nelegal. Decizia Curtii a fost contestata. Tribunalul SM respinge actiunea in ... (vezi toată discuția)
Restituire impozit pe tichete cadou aaana aaana Salutare tuturor! In noiembrie 2010 Curtea de Conturi a imputat primariei, printre altele, impozitul aferent tichetelor cadou primite de angajati in 2008 si ... (vezi toată discuția)
Tichete cadou -!!!!! mariana55_ro mariana55_ro VA ROG MULT MULT SA-MI DATI UN RASPUNS !!!!!!![ Buna ziua ! acum 4 ani am fost profesoara la o scoala ( abia terminasem facultatea ) : in anul 2009 am primit ... (vezi toată discuția)