Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare oferta servicii contabilitate SC MR CI
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

oferta servicii contabilitate SC MR CI

Stimate viitor partener,

SC MR CORDIAL CONSULTING SRL este o societate de contabilitate si consultanta atestata CECCAR care ofera servicii de contabilitate (intocmire declaratii fiscale, bilant, salarizare, ITM), webdesign, consultanta financiara si fiscala, consultanta accesare credite bancare si fonduri de finantare europeana, audit intern, intermediere consultanta legala pentru persoane fizice, PFA si persoane juridice. Ceea ce ne distinge de restul pietei, este flexibilitatea de care dam dovada, rapiditatea si abordarea personalizata a fiecarui client, oferind solutii optime pentru dumneavoastra. Caracteristica noastra de baza este responsabilitatea si respectul fata de clienti.
Preturile se stabilesc, prin negociere directa, in functie de complexitatea serviciului prestat. Daca alegeti sa deveniti clientul nostru se acorda trei luni perioada de proba, in care se achita doar 50% din pretul lunar negociat. Daca in cele trei luni, nu sunteti multumit de serviciile prestate, puteti renunta la servicii, fara nici o consecinta pentru vreuna din parti.
Oferim urmatoarele servicii:
• Contabilitate;
• Web-design;
• Consultanta credite bancare;
• Consultanta financiara;
• Consultanta fiscala;
• Consultanta fonduri;
• Audit intern;
• Intermedieri diverse.
In vederea stabilirii unei viitoare intalniri de prezentare a serviciilor oferite, nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon 0741.581.896 sau adresa de email office@mrcordialconsulting.ro
Pentru informatii suplimentare vizitati siteul nostru: [ link extern ]

Cu deosebita consideratie,
Echipa MR CORDIAL CONSULTING.
mrcordial, utilizator
sunteti siguri ca aici ar fi trebuit sa postati anuntul dvs.??? Noi dam consultanta gratuita, nu cautam clienti prin intermediul acestui site.:D