Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Compatibilitate, conflict de interese?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Compatibilitate, conflict de interese?

Spuneti-mi va rog daca sotul meu director al unei institutii de invatamant se afla in incompatibilitate, sau in conflict de interes cu sora mea care este contabila acelei institutii
Numai in cazul detinerii functiei de contabil sef.