Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... cont pentru educatie permanenta
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

cont pentru educatie permanenta

Contul pentru educatie permanenta se poate deschide de catre parinti, pentru copiii nascuti anterior anului 2011, bineinteles, fara aportul statului de 500 euro?
A deschis cineva cont la Trezorerie pentru cei 500 de euro? De ce e asa de in ceata povestea asta?Ar trebui sa stie toata lumea, ca e un drept dat de stat ....