Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Autorizatie de construire pentru perete despartitor ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Autorizatie de construire pentru perete despartitor din rigips

Pentru construirea unui perete despărţitor de rigips intr-o incapere dintr-o institutie este necesara obţinerea unei autorizaţii de construcţie?
As vrea baza legală, dacă este posibil.

multumesc.

o zi buna,
As vrea sa stiu ce acte imi trebuie pentru construirea unui perete despartitor din rigips intr-o garsoniera ?