Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general D 010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

D 010

Buna seara,

Va rog sa-mi spuneti pentru un SRL platitor de TVA infiintat in febr 2011,care in actele de infiintare la registru a bifat si salariati,deocamdata nu a angajat pe nimeni dar o va face,cum se intocmeste 010?
Mai are cateva zile si depaseste termenul de 30 de zile si stiu.
Va multumesc pt intelegere si rabdare,Miauca.#-o
miauca a scris:

Buna seara,

Va rog sa-mi spuneti pentru un SRL platitor de TVA infiintat in febr 2011,care in actele de infiintare la registru a bifat si salariati,deocamdata nu a angajat pe nimeni dar o va face,cum se intocmeste 010?
Mai are cateva zile si depaseste termenul de 30 de zile si stiu.
Va multumesc pt intelegere si rabdare,Miauca.#-o

Buna seara!
Completati atat rubrica" Luat in evidenta" cat si "Scos din evidenta" cu aceiasi data. Mare atentie: in cazul in care ati bifat optiunea microintrepeindere, va veti pierde aceasta facilitate.