Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Registrul de inscriptiuni si transcriptiuni
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Registrul de inscriptiuni si transcriptiuni

Buna ziua,
Unde se gaseste arhiva Registrului de Inscriptiuni si Transcriptiuni si cum poate fi consultata.
incercati la Birourile de Carte Funciară - ca unităti subordonate Oficiilor de Cadastru si Publicitate imobiliară.