Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii RECUPERARE CONCEDII MEDICALE DIN FNUASS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

RECUPERARE CONCEDII MEDICALE DIN FNUASS

AZI AM PRIMIT DE LA CASA DE SANATATE RASPUNS CA IMI RESPINGE PLATA SUMEI 2890 LEI , SUMA REPREZENTAND CERERE RECUPERARE CONCEDII MEDICALE DIN 05 SI 06.2010 CERERE DEPUSA IN 10 FEBRUARIE , CONFORM MO - ORDIN 130/2011 CAS NU SE MAI POT COMPENSA SUMELE CU CONF ART 77 SI A OG 117 /2010 COD FISCAL , CE SOLUTIE IMI DA-TI , MAI AVETI CAZURI DE ACEST GEN ????
p_simona, utilizator
spunene si noua motivul respingerii dosarului.