Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene

Buna ziua.Daca ma poate ajuta si pe cine cineva,am ceva nelamuriri legate de fondurile europene.As dori sa accesez si eu fonduri europene ,mai exact masura de instalare "TANAR FERMIER" si am o nedumerire in legatura cu acele dimensiuni economice de 6 pana la 40 UDE,ce sunt acele puncte UDE si cum se calculeaza ??Stiti cumva care ii conditia minima (suprafata de teren,utilaje etc)care trebuie sa le am in proprietate sau in arenda?Daca imi puteti da un link sau ceva unde gasesc mai multe detalii.VA MULTUMESC.
[EDITAT - copy-paste de la [ link extern ] / ]
ContSters20980, utilizator