avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ce taxe si impozite trebuie sa platesc pt un bar
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ce taxe si impozite trebuie sa platesc pt un bar

ce taxe si impozite trebuie sa platesc pt un bar care vinde la pahar si are si o masa de ping pong?imi trebuiesc 2 case de marcat?de cate coduri caen am nevoie?procedez bn dak fac srl neplatitor de tva?spatiul barului il inchiriez de la cooperatie,fost bufet,nu a mai functionat de mai bn de 10 ani!astept sfaturi si sugestii!!!!multumesc frumos...

Alte discuții în legătură

Ce taxe si impozite trebuie sa platesc pt un bar care vinde la pahar si are si o masa de ping pong? el_koko_08 el_koko_08 ce taxe si impozite trebuie sa platesc pt un bar care vinde la pahar si are si o masa de ping pong?imi trebuiesc 2 case de marcat?de cate coduri caen am ... (vezi toată discuția)
Vreau sa deschid un bar la tara.... el_koko_08 el_koko_08 stau la tara si vreau sa inchiriez bufetul(care apartine cooperatiei)si sa deschid un bar!vreau sa vand bauturi alcoolice la pahar,bere si sa aduc o masa de ... (vezi toată discuția)
Autorizatii si cod caen masa biliard,masa ping-pong haiducu haiducu 1 daca la un bar(cod caen 5630)am o incapere seperata si am o masa de biliard si una de ping-pong fara nici o taxa la clienti ,se considera jocuri de ... (vezi toată discuția)