Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale model recurs dizolvare societate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

model recurs dizolvare societate

ma poate ajuta cineva cu un model de recurs pentru dizolvare societate? am gasit pe internet ceva modele, dar sunt prea generale si cum nu cunosc termenii juridici, imi cam prind urechile :D

va multumesc!
Va trimit pe mesaj privat un model orientativ.
imi puteti trimite si mie va rog frumos pe adresa groza.georgianna@yahoo.com acel model de recurs dizolvare societate?
Multumesc!
Va rog sa-mi trimiteti un model de cerere de recurs la decizia de dizolvare a SC. Multumesc foarte mult. Adresa de email este m.angheluta@hotmail.com
recursul se motiveaza in baza codului civil si a primei hotarari.
sad a scris:

Va trimit pe mesaj privat un model orientativ.

daca va rog, imi puteti trimite si mie un model? multumesc foarte mult