avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1664 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale model recurs dizolvare societate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

model recurs dizolvare societate

ma poate ajuta cineva cu un model de recurs pentru dizolvare societate? am gasit pe internet ceva modele, dar sunt prea generale si cum nu cunosc termenii juridici, imi cam prind urechile :D

va multumesc!
Cel mai recent răspuns: cos_ionel , utilizator 09:50, 25 Ianuarie 2012
Va trimit pe mesaj privat un model orientativ.
imi puteti trimite si mie va rog frumos pe adresa groza.georgianna@yahoo.com acel model de recurs dizolvare societate?
Multumesc!
Va rog sa-mi trimiteti un model de cerere de recurs la decizia de dizolvare a SC. Multumesc foarte mult. Adresa de email este m.angheluta@hotmail.com
recursul se motiveaza in baza codului civil si a primei hotarari.
sad a scris:

Va trimit pe mesaj privat un model orientativ.


daca va rog, imi puteti trimite si mie un model? multumesc foarte mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plan de conturi pentru sistemul bancar Va rog frumos daca aveti planul de conturi pentru sistemul bancar, format electronic, trimiteti-mi-l si mie. (vezi toată discuția)
Plan de formare profesionala liliua2008 liliua2008 Buna ziua! Va rog sa ma ajutati, trebuie sa intocmesc un plan de formare profesionala pt firma, dar societatea la care lucrez nu trimite personal la cursuri, ... (vezi toată discuția)
Hotarare aga de dizolvare societate comerciala (srl) Herra_ Herra_ Va rog sa-mi spuneti daca aceasta hotarare este buna, sau daca trebuie inserate alte articole. Va multumesc mult! Corina ... (vezi toată discuția)