Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general formular 100
Discuție deschisă în Contabilitate în general

formular 100

Am vazut pe calendarul obligatiilor fiscale pe luna martie ca trebuie depus formularul 100. S-a schimbat ceva? Eu stiam ca pentru impozit pe profit se depune declaratia trimestrial.
D100 pt impozit profit/venit se depune trimestrial in continuare. Sunt insa alte categorii de impozite care se declara prin D100 lunar .
Formularul 100 se refera la impozitul pe venit si, alte categorii de impozit aferente persoanelor juridice.