Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Sediu secundar PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Sediu secundar PFA

Va rog, am o nelamurire: o PFA are sediul in sectorul 1 si si-a deschis un sediu secundar (inregistrat la ANAF) in sectorul 3. Unde va depune decl 200? La sectorul 1, nu? Multumesc
Da, la sectorul in care are sediul principal.