Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare firma

doresc sa infiintez o firma neplatitoare de tva si nu stiu exact de unde sa incep.ce acte imi trebuie?
www.onrc.ro
Cel mai bine ar fi sa apelati la un consultant de la Registrul Comertului din localitatea de resedinta. Va scuteste de cheltuieli inutile si timp pierdut.
Succes!:)