Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... indrumator - consilier juridic definitiv
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

indrumator - consilier juridic definitiv

ma poate ajuta cineva, va rog? m-am inscris de cateva zile la COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI BUCUREªTI si am nevoie de un jurist definitiv si inscris in acest colegiu pentru a incheia un contract de indrumare pentru 2 ani ?????
daca ma poate ajuta cineva,,,
Adresati-va colegiului! In mod sigur, veti gasi un consilier juridic definitiv dispus sa va fie indrumator.