avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 351 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... indrumator - consilier juridic definitiv
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

indrumator - consilier juridic definitiv

ma poate ajuta cineva, va rog? m-am inscris de cateva zile la COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI BUCUREªTI si am nevoie de un jurist definitiv si inscris in acest colegiu pentru a incheia un contract de indrumare pentru 2 ani ?????
daca ma poate ajuta cineva,,,
Cel mai recent răspuns: ComisarGF , utilizator 13:14, 13 Martie 2011
Adresati-va colegiului! In mod sigur, veti gasi un consilier juridic definitiv dispus sa va fie indrumator.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Consilier juridic definitiv stoianminodora stoianminodora Am absolvit facultatea de Drept si am fost angajata la o societate de contabilitate in functia de consilier juridic. In prezent sunt asociata la o alta ... (vezi toată discuția)
Consilier juridic la un birou notarial, trebuie sa ma inscriu in ccj? jramona jramona sunt incadrata ca si consilier juridic la un birou notarial, din februarie 2004, ce se intampla daca nu sunt inscrisa in colegiu?In acel birou nu exista un ... (vezi toată discuția)
Consilier juridic indrumator epureclaudia epureclaudia Buna ziua. Caut consilier juridic definitiv in vederea incheierii contractului de indrumare profesionala. (vezi toată discuția)