avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Adresa politiei rutiere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Adresa politiei rutiere

buna ziua,

am primit o amenda pe A1, si acum dupa ce am platit-o incerc sa gasesc adresa lor , a politiei rutiere A1 sau SPA BP A1, dar nu reusesc, ca sa le trimit chitanta.
poate ma puteti ajuta.
multumesc.
Cel mai recent răspuns: Mihai Costache , Avocat 22:12, 13 Martie 2011
Directia Politiei Rutiere- Sectia Autostrazi cu sediul in Bd.George Cosbuc, Nr.83-85, sector 5, Bucuresti

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde platesc o amenda de circulatie? lucialuca lucialuca Buna ziua! Amenda de circulatie luata pe Autostrada A1 . Unde ar trebui platita ( in cazul in care eu locuiesc in Bucuresti)? Ce trebuie sa mai fac dupa ce ... (vezi toată discuția)
Plata amenda de circulatie sector 5 Valentina_D Valentina_D Buna ziua, Locuiesc in Bucuresti, Sector 5. Ieri sotul meu a luat o amenda pe raza sectorului. As aprecia mult ajutorul in doua probleme: 1.Imi puteti ... (vezi toată discuția)
Tamponare pe autostrada trandafir2 trandafir2 Unde se declara o tamponare petrecuta pe autostrada Buc - Pitesti? Mai precis la care Birou/Sectie/Post de politie? (vezi toată discuția)