Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Adresa politiei rutiere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Adresa politiei rutiere

buna ziua,

am primit o amenda pe A1, si acum dupa ce am platit-o incerc sa gasesc adresa lor , a politiei rutiere A1 sau SPA BP A1, dar nu reusesc, ca sa le trimit chitanta.
poate ma puteti ajuta.
multumesc.
Directia Politiei Rutiere- Sectia Autostrazi cu sediul in Bd.George Cosbuc, Nr.83-85, sector 5, Bucuresti