Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... de ce poate fi acuzata o societate care vine si ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

de ce poate fi acuzata o societate care vine si blocheaza un drum de acces cu un camion pe proprietatea altei societati in mod voit ?

Conditionat si de anumiti factori,se poate discuta despre infractiunea prevazuta de art 320 codul penal