Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PANOURI SOLARE
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PANOURI SOLARE

CARE ESTE CCODUL DE CLASIFICARE A MIJLOCULUI FIX ,,PANOURI SOLARE".
VA MULTUMESC!
Grea intrebare.Poate la 2.1.16.5. "Echipamente pentru centrale termice,electrice si nucleare"?
Eu le-as incadra la 2.1.28.- Alte echipamente tehnologice (masini, utilaje
si instalatii de lucru) neregasite in cadrul subgrupei 2.1.