avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 775 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce categorie de echipamente intra la echipament ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce categorie de echipamente intra la echipament tehnologi in cadrul programului startUp nation

de exemplu pentru o firm acare desfasoara activitati sportive prin codul CAEN,
achizitionarea de echipamente sportive se poate incadra la echipament tehnoligic>?
Cel mai recent răspuns: Ioan Petru Butariu , Contabil 11:32, 6 Decembrie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da. Le puteti califica ca si "Alte echipamente tehnologice (maşini, utilaje şi instalaţii de lucru) neregăsite în cadrul subgrupei 2.1.", daca nu gasiti o incadrare mai adecvata.

De exemplu, pt o frizerie, intrumentele de lucru sunt calificate ca si "2.1.26.5.1 - unelte şi instrumente de frizerie, cosmetică şi coafură. "
Ultima modificare: Joi, 6 Decembrie 2018
Ioan Petru Butariu, Contabil

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Panouri solare film film CARE ESTE CCODUL DE CLASIFICARE A MIJLOCULUI FIX ,,PANOURI SOLARE\". VA MULTUMESC! (vezi toată discuția)
Cod clasificare statie incarcare masini electrice DORINA GHEORGHE-SAVIN DORINA GHEORGHE-SAVIN Buna ziua! Va rog sa-mi raspundeti daca identificati codul de clasificare pentru statie incarcare masini electrice. Eu am parcurs catalogul dar nu gasit un cod ... (vezi toată discuția)
Clasificare mijloc fix tatiana1 tatiana1 Am achizitionat un sonar necesar masuratorilor batimetrice si caut de o ora in catalogul privind clasificarea si duratele normale de functionare a mijloacelor ... (vezi toată discuția)