Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia 710
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia 710

cine are dreptul si obligatia de a intocmi/depune declaratia 710?
Au dreptul si obligatia sa depuna declaratie rectificativa 710 pentru D 100 si D 102 (nicidecum 112) persoanele juridice care au constatat erori si care nu se afla in timpul unui control fiscal.

:luck: