avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 849 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... obligatii restante la CNAS
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

obligatii restante la CNAS

Am primit un extras de cont cu obligatii restante din 2005 catre CNAS. In 2005 nu era obligatorie plata contributiei. Ce se poate contesta?

Alte discuții în legătură

Decizie de impunere cnas Bujorel Bujorel Buna ziua, Am primit si eu in luna septembrie 2011 o decizie de impunere pentru obligatii catre CNAS incepand cu 15 iulie 2007. Ma aflu in Franta din ... (vezi toată discuția)
Contributie de asigurari sociale de sanatate pfa niculaucarmen niculaucarmen am primit de la Casa de Asigurari de Sanatate o decizie de impunere care constituie si instiintare de plata. Sunt persoana fizica autorizata si desfasor ... (vezi toată discuția)
Executare silita doinaroz doinaroz Am achizitionat in 2005 un telefon prin card EFG RETAILS in valoare de1500 ron , am platit pana in 2010 vreo 3200 ron si cei de acolo mi-au trimis extras cont ... (vezi toată discuția)