avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Recunoastere diplome ,,Spiru Haret\"
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Recunoastere diplome ,,Spiru Haret"

Buna seara,
Sunt absolventa ,,Spiru Haret", promotia 2008, ID. Mi-a fost eliberata diploma de licenta dar nu-mi este recunoscuta. Sunt angajata in sistemul de invatamant si sunt platita ca profesor fara studii corespunzatoare ( necalificat).
Ce pot face in aceasta situatie?
Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: coriza , utilizator 01:52, 29 Martie 2011
Ce specializare ati absolvit?
Sunt absolventa Spiru Haret Facultatea Psihologie Bucuresti, promotia 2009 ID. Mi s-a eliberat Adeverinta insa Diploma de Licenta intarzie sa apara. Ce e de facut?
Ultima modificare: Joi, 17 Martie 2011
acameliac, utilizator
Imi cer scuze ca nu v-am raspuns la timp dar am plecat din localitate si nu am avut acces la internet.
Am absolvit Facultatea de Muzica, specializare Pedagogie Muzicala, ID.
Mai exista o sansa sa-mi fie recunoscuta diploma?
Mentionez ca am absolvit Liceul de Arta ,,George Enescu", Bucuresti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Încadrarea conform prevederilor art.4 (d) ºi art. ii din legea nr.387/2009 ionela adriana ionela adriana Sunt cadru didactic, educatoare-educator la o şcoală specială, iar momentan sunt încadrată institutor I. Sunt absolventă a Colegiului Universitar, ... (vezi toată discuția)
Eliberare diploma de licenta de la universitatea spiru haret Nimi Nimi Buna ziua, Sunt absolvent al Facultatii de Drept si Administratie Publica din Bucuresti,specializarea Drept,din cadrul Universitatii Spiru Haret,durata ... (vezi toată discuția)
Probleme diploma de licenta coriza coriza Sunt absolvent promotia 2008 al unei universitati private , implicata intr-un mare scandal privind eliberarea diplomelor de licenta . Eu detin fizic aceasta ... (vezi toată discuția)