Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Recunoastere diplome ,,Spiru Haret\"
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Recunoastere diplome ,,Spiru Haret"

Buna seara,
Sunt absolventa ,,Spiru Haret", promotia 2008, ID. Mi-a fost eliberata diploma de licenta dar nu-mi este recunoscuta. Sunt angajata in sistemul de invatamant si sunt platita ca profesor fara studii corespunzatoare ( necalificat).
Ce pot face in aceasta situatie?
Multumesc anticipat!
Ce specializare ati absolvit?
Sunt absolventa Spiru Haret Facultatea Psihologie Bucuresti, promotia 2009 ID. Mi s-a eliberat Adeverinta insa Diploma de Licenta intarzie sa apara. Ce e de facut?
acameliac, utilizator
Imi cer scuze ca nu v-am raspuns la timp dar am plecat din localitate si nu am avut acces la internet.
Am absolvit Facultatea de Muzica, specializare Pedagogie Muzicala, ID.
Mai exista o sansa sa-mi fie recunoscuta diploma?
Mentionez ca am absolvit Liceul de Arta ,,George Enescu", Bucuresti.