Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme Diploma de Licenta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme Diploma de Licenta

Sunt absolvent promotia 2008 al unei universitati private , implicata intr-un mare scandal privind eliberarea diplomelor de licenta .
Eu detin fizic aceasta diploma, dar sunt respinsa la titularizare de trei ani.
Este legal? Ce pot face in aceasta situatie?
Mentionez ca am absolvit Facultatea de Pedagogie muzicala si Liceul de muzica ,,George Enescu", flaut - principal si pian secundar.
Ministerul educatiei considera ca nu sunt suficient de bine pregatita pentru a preda intr-o scoala generala, Educatie muzicala.
Multumesc anticipat!

Solicitati printr-o adresa temeiul legal in baza caruia nu aveti acces la titularizare. Ulterior, in functie de raspuns puteti sa actionati in consecinta.