avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cantar ARR este legal pe drum Uzinal ?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cantar ARR este legal pe drum Uzinal ?

Cantar ARR si amendare cantarire pe un drum uzinal prorpeitate societatea privata fara aprobare de amplasare de la societate , este legala cantarirea pe un drum uzinal ?

Alte discuții în legătură

Plangere contraventionala geo26 geo26 as vrea sa stiu care sunt reglementarile in vigoare referitor la obligativitatea inspectorilor pe drumurile publice de a pune pe cantar autovehiculul pt. a se ... (vezi toată discuția)
Amenda pentru depasirea masei maxim admise pe axe Imparatul Imparatul Sunt cetatean Basarabean, si am luat o amenda de 35.000 ron pentru ca am depasit cu 1 tona si ceva greutatea pe axe. Masina are 5 axe. remorca are 3. Daca fac ... (vezi toată discuția)
Amplasare panouri publicitare pe terenul proprietate personala Voxaledana Voxaledana Buna ziua! De curand am amplasat un panou publicitar pe terenul meu langa drumul public si se pare ca nu este legal. Panoul este pentru firma mea, pe terenul ... (vezi toată discuția)