Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajati

sint administrator la 3 societati,la una din ele am contracte de munca cu angajati,intrebare?se poate sa folosec angajati si la celelalte firme sa munceasca ?in ce conditii? va multumesc mult.
Prin delegare sau detasare, art.42-46 din codul muncii.