Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Durata cursurilor AJOFM
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Durata cursurilor AJOFM

Stie cineva cat dureaza un curs de cosmetician la ajofm, gorj de exemplu?
Durata este aceeasi indiferent de localitate?
va multumesc!
Cel mai bine ar fi sa intrebati la Agentia de Somaj care sigur stiu cat dureaza acest curs daca el este in organizarea sa.
3 luni
Multumesc!