Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

ponuntare divort...admite actiunea si cererea reconventionala in parte...ce inseamna va multumesc
daca ne spuneti si ce s-a solicitat in cererea principala si in cererea reconventionala, poate va putem ajuta...
sunteti divortati. ramane sa asteptati comunicarea sa vedeti care parte din cererea reconventionala s-a admis si care nu