Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... incredintare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

incredintare minor

bunaseara...am o fetita de 4 ani,am locuit impreuna in Italia,dar cind am venit in vizita in Romania,tatal fetitei n_a vrut sa se mai intoarca ,si a oprit si fetita,ce pot face sa_mi cresc copilasul ,nu mai rezist sa traiesc departe de ea: ajutati_ma va rog,macar cu un sfat, multumesc
va multumesc din suflet