Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CAEN si COR Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CAEN si COR Revisal

Nu am reusit sa gasesc in Revisal nici codul CAEN pt lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale -4120. Am cautat in sectiunea Management,dar nu este.Ce sa fac?Aa, si nu am dat nici de codul COR pt admin. soc.comerciala.Voi cum va descurcati?Se poate sa nu am eu versiunea corecta de Revisal,doar am descarcat-o de pe site-ul ITM-ului?!
Multumesc din suflet!
Pentru adm. soc comerciala am gasit 241939
Am si eu o firma care a avut codul CAEN 4120 si dupa schimbarea obligatorie a certificatului cu noul cod i s-a alocat codul CAEN 6832. Cam asta ar fi,sper ca te-am ajutat.;)
Luati legatura cu IT-ul. Poate nu ati facut actualizarea COR in Revisal / sau a ultimei versiuni de Revisal.
Vedeti aici:
[ link extern ] /
ILENIA a scris:

Nu am reusit sa gasesc in Revisal nici codul CAEN pt lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale -4120. Am cautat in sectiunea Management,dar nu este.Ce sa fac?Aa, si nu am dat nici de codul COR pt admin. soc.comerciala.Voi cum va descurcati?Se poate sa nu am eu versiunea corecta de Revisal,doar am descarcat-o de pe site-ul ITM-ului?!
Multumesc din suflet!

La versiunea initiala a REVISAL-ului 2.0.6 s-au facut 4 patch-uri de actualizare?
Le-ati instalat pe toate ? ... deoarece, trei se referea la actualizarea nomenclatorului COR pentru registrul electronic, iar al patrulea la actualizarea CAEN pentru registrul electronic

[ link extern ] /