Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... programul revisal nou de la 01.08.2011 ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

programul revisal nou de la 01.08.2011 ?

Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu am gasito
Va mu;ltumesc mult
22.08.2009 a scris:

Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu am gasito
Va mu;ltumesc mult

Buna ziua!
Actualizarea programului revisal o gasiti pe urmatorul link:
[ link extern ] /
"01.08.2011

Actualizarea nomenclatorului COR pentru registrul electronic
Inspecţia Muncii pune la dispoziţia angajatorilor un patch de actualizare a versiunii curente (v2.0.6) a aplicaţiei ReviSal, prin intermediul căruia se actualizează nomenclatorul Clasificării Ocupaţiilor din România integrat în aplicaţie, conform nomenclatorului COR în vigoare la data curentă, publicat pe site-ul Ministerului Muncii Familiei şi Protecţiei Sociale.
Pentru corecta instalare a patch-ului şi utilizarea corespunzătoare a aplicaţiei Revisal actualizate, se recomandă parcurgerea în prealabil a ghidului de instalare şi utilizare.

- Patch ReviSal.KB.206.007 (pentru Windows XP / 2000 / 98)
- Ghid de instalare şi utilizare (format .pdf - Portable Document Format)

Angajatorii care utilizează aplica...."
Dvs trebuie sa va actualizati COR ul....

Versiunea 5.0 e pentru testare...