Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... revisal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

revisal

am o intreprindere individuala si am luat de la itm parola
Cum fac sa trimit un contract ? care sunt pasi ? sa pot trimite un contract de munca?:(
Copiati si instalati programul REVISAL si cele 4 patch -uri de actualizare a versiunii curente (v2.0.6) pe care le gasiti accesand acest link
[ link extern ] /

Pentru corecta instalare şi utilizare a noii versiuni se recomandă parcurgerea în prealabil a Ghidului utilizatorului care se gaseste pe aceeasi pagina de internet.
[ link extern ] /