avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... revisal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

revisal

am o intreprindere individuala si am luat de la itm parola
Cum fac sa trimit un contract ? care sunt pasi ? sa pot trimite un contract de munca?:(
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:24, 14 Mai 2011
Copiati si instalati programul REVISAL si cele 4 patch -uri de actualizare a versiunii curente (v2.0.6) pe care le gasiti accesand acest link
[ link extern ] /

Pentru corecta instalare şi utilizare a noii versiuni se recomandă parcurgerea în prealabil a Ghidului utilizatorului care se gaseste pe aceeasi pagina de internet.
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)
Versiune revisal 31101979 31101979 Buna ziua. Ma numesc Stefania si as dori sa stiu si eu care este versiunea noua la REvisal. Am un act aditional pe care l am inregistrat ieri la itm si acum ... (vezi toată discuția)
Registru electronic la angajati stefan66 stefan66 cum tinem evidenta angajatilor in afara carnetelor de munca in cazul in care acestea au fost predate angajatilor? de unde se poate lua registrul electronic de ... (vezi toată discuția)