Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plangere la politie - apeluri telefonice noaptea
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plangere la politie - apeluri telefonice noaptea

ma suna cineva cu numar ascuns noaptea!am un copil de 2 ani si se trezeste de fiecare data cand suna!nu pot inchide telefonul pentru ca nu imi permite serviciul (MAPN) as dori sa fac o plangere la politie
Si ce anume te retine?
Consider ca ar fi cel mai indicat sa schimbati numarul de telefon,urmand a face raport dupa schimbarea acestuia si catre sefii dvs.ierarhic superiori.
mai simplu ar fi sa va blocati apelurile de la numere necunoscute
Este corecta ideea,dar depinde si de telefonul user-ului.