avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1823 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Examen practician in insolventa 2011
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Examen practician in insolventa 2011

Buna ziua

In data de 07 mai 2011 are loc examenul pentru dobandirea calitatii de practician in insolventa. S-au publicat pe site UNPIR nsite grile cu intrebarile care vor fi la examen, dar nu si raspunsurile. La fiecare materie sunt aproximativ 600 de intrebari.

Ma poate ajuta cineva cu raspunsurile? Sau macar cele de anul trecut?

Va multumesc
Cel mai recent răspuns: MoldovanRaul , utilizator 15:25, 16 Septembrie 2013
Buna.
mai ai cumva acele intrabari?
ai facut rost de raspunsuri?
daca da, am respectuoasa rugaminte sa mi le trimiti pe mail: moldovanraul86@yahoo.com
multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Subiecte examen practicieni in insolventa anku anku Ma poate ajuta cineva cu grilele pentru examenul pentru practicieni in insolventa?Poate le-ati salvat de pe site-ul UNPIR. Azi le-au scos de pe site si \"nu le ... (vezi toată discuția)
Examen unpir - 2016 Felly Felly Buna, as dorii si eu grilele de la examenul de practician in insolventa din anii trecuti. Cine are mi le poate trimite pe adresa de mail: ... (vezi toată discuția)
Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)