Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Examen practician in insolventa 2011
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Examen practician in insolventa 2011

Buna ziua

In data de 07 mai 2011 are loc examenul pentru dobandirea calitatii de practician in insolventa. S-au publicat pe site UNPIR nsite grile cu intrebarile care vor fi la examen, dar nu si raspunsurile. La fiecare materie sunt aproximativ 600 de intrebari.

Ma poate ajuta cineva cu raspunsurile? Sau macar cele de anul trecut?

Va multumesc
Buna.
mai ai cumva acele intrabari?
ai facut rost de raspunsuri?
daca da, am respectuoasa rugaminte sa mi le trimiti pe mail: moldovanraul86@yahoo.com
multumesc.