Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie privata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie privata

pensia privata este de siguranta pentr viitor? as dori sa cotizez la pensie privata cum procedez si unde ma adresez [ plata trimestrial ] .Cu respect, o zi buna
Va adresati la unul dintre administratorii de pensii-private autorizati.Lamuriri generale gasiti pe site-urile de specialitate cum ar fi:
pensiileprivate.ro
nucu$, utilizator