Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... care este valoarea coeficientului 1
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

care este valoarea coeficientului 1

Ma intereseaza sa imi comunicati care este valoarea coeficientului 1 pentru anul 2011 din legea salarizarii unice si care este formula de calcul a salariului aplicabila, conform acestei legi (inclusiv baza legala). Va multumesc
Chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un raspuns? Multumesc