Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... schimbare proces
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

schimbare proces

Buna ziua! As dori sa stiu daca e posibil schimbarea unui proces in tipm ce se judeca din revendicare imobiliara in anulare partiala a unui titlu de proprietate.
Va multumesc.
nu se mai poate schimba in timp ce se judeca, se administreaza probe...toate se fac la timpul lor.