Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... model
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

model

a-s dori si eu un model de conventie intre asociatia de proprietari si spatii cu alta destinatie decit aceea de locuinte(magazine,ateliere,etc)
@marian_01,
Da-mi un cont de mail sa-ti trimit un model pe care il folosesc eu pe-aici.
Domnule Grecu,
Postati acest model in dreapta paginii, la Documente utile, daca puteti.
Ok, acum nu sunt la birou, dar cand ajung am sa postez cele doua materiale - un acord al com. ex. si un model de conventie inspirat de cine stie de pe unde.
Materialele sunt in Word si pot fi modificate dupa cerintele fiecarei asociatii, eventual se intocmeste ac. conventie cu cele rezultate in urma negocierii intre parti.
..............................................
Am crezut ca pot adauga ambele documente impreuna, astfel ca am dat titlul pentru amandoua (Acord + Conventie), dar nu a mers decat Conventia (normal), apoi am adaugat separat si Modelul de Acord. @adriantot, poate faceti modificare din primul titlu, sa nu se creeze confuzii.
Cu stima,
Adam Grecu, utilizator