Forum Discuţii juridice Executare silită executare silitã
Discuție deschisă în Executare silită

executare silitã

Am girat apartamentul la o bancă, pentru o societate. Pe lângă faptul că nu a plătit creditul, a fost dată în faliment de finanţe. După vânzarea societăţii, eu am de plătit în jur de 50000 RON. Pot plăti în rate şi cum pot proceda ?
Puteti plati in rate, numai daca banca este de acord.
daca banca isi va da acordul puteti plati esalonat datoria.insa banca va stabili in cat timp si in cate transe veti achita debitul.
cu banca puteti incerca o novatie