Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... ACHIZITII PUBLICE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

ACHIZITII PUBLICE

AM DE FACUT O LICITATIE PE FONDURI EUROPENE DE APROXIMATIV 3 MOLIOANE DE EURO.
TREBUIE SA INSTIINTEZ UCVAP-UL?
AM AUZIT CA NE SELECTEAZA EI DIN SEAP.
VA MULTUMESC!
Vezi art. 5 alin. (1) din OUG nr. 30 din 2006 privind funcţia de verificare a aspectelor procedurale aferente procesului de atribuire a contractelor de achiziţie publică, cu modificarile si completarile ulterioare.