Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... urgent!!
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

urgent!!

am facut modificari in apt meu (am desfiintat doi pereti construiti din bca).vreau sa stiu necesit autorizatie?daca nu am autoriatie ce se poate intampla. am un vecin care ameninta ca imi face plangere.
va multumesc!
Totusi insist in a spune ca orice modificare trebuie autorizata. Lucrarea care trebuie autorizata se numeste modificare/ amenajere si se autorizeaza. Cel putin asa se procedeaza in aceasta parte a tarii..........