Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract de sponsorizare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract de sponsorizare

Buna ziua,

Firma X se obliga printr-un contract de sponsorizare sa renoveze o anumita sectie a unui spital, intr-un interval de 30 de zile.
Cum se poate formula contractul astfel incat sa cuprind toate cheltuielile facute:
- valoarea contractului de prestari servicii dintre firma x si o persoana fizica prin care se efectueaza lucrarile de renovare;
- cheltuielile (facturi) facute cu materialele folosite pentru renovare;

Ce data se poate da contractului de sponsorizare? O data anterioara sau ulterioara lucrarilor de renovare?. Cum se poate face aceasta formulare astfel sa cuprinda toate cheltuielile?

Multumesc frumos.
ContSters61319, utilizator