Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Au aparut Norme de aplicare a OUG nr. 23/2011?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Au aparut Norme de aplicare a OUG nr. 23/2011?

Au aparut normele de aplicare ?
Nu am gasit nimic in acest sens....multumesc.
Carmen
carmenbucur a scris:
REVIN....stie cineva daca au demarat pe undeva procedurile pentru oug 23/2011?

A aparut Ordinul nr. 78/2011 privind procedura de transmitere a solicitarilor de ocupare a posturilor la nivelul ordonatorilor principali de credite ai bugetelor locale (MO nr. 274 din 19 aprilie 2011).