Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract leasing reziliat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract leasing reziliat

am un contract de leasing auto care a fost reziliat pentru a doua oara. am fost contactat de o firma de recuperari si mi s-a spus ca trebuie sa achit masina integral sau sa o predau. o alta solutie mai exista pentru a-mi putea pastra masina? un nou sistem de plata in rate?
Cititi contractul de leasing incheiat intre d-voastra si finantatorul proprietar (firma de leasing). Contractul este legea partilor.
problema este ca acest contract de leasing este la [EDITAT].mi-au facut o oferta prin care timp de 6 luni am plati doar casco, iar atunci a trebuit sa duc contractul si una din chei.asadar alt contract nu mai am.
ContSters20980, utilizator
nu gasesc contractul nici in contul pe care il am la [EDITAT], sau nu stiu unde sa caut
ContSters20980, utilizator