Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cum vad toate mesajele de astazi in ordine
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cum vad toate mesajele de astazi in ordine

multumesc
ma gandesc ca poate un moderator sau administrator imi poate raspunde la intrebare.
Puteti incerca varianta accesarii numai a mesajelor scrise de catre acel user ... despre ce user este vorba?
Cornel Vasile, Consilier juridic
va trebui sa-l sun sa vad cum este inregistrat, insa stiam subiectul si identificarea ar fi fost mai rapida
Spuneti denumirea topicului si poate va ajutam sa-l gasiti ...