Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dosar personal: ce documente trebuie sa contina?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dosar personal: ce documente trebuie sa contina?

ce trebuie sa contina un dosar de personal in amanunt.
anuntul ca postul este scos la concurs;
examenul admis de candidat;
copie act studii;
copie C.I./CERTIFCAT NASTERE/CERTIFICT DE CASATORIE(daca e cazul);
cazier judiciar
certificat ca e apt de munca ,
contract individual de munca ,si toate actele care decurg, in baza cim incheiat ;acte aditionale , decizii majorari salariale etc.