Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Experienta in drept penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Experienta in drept penal

Buna ziua.Cum pot invata practic meserie pe latura penala,in paralel cu serviciul?sunt absolvent de drept la stat
lucrezi la dosare penale sub indrumarea unui avocat cu experienta si care are asemenea dosare.
Mai intai da examenul de admitere in Barou si dupa mai vezi daca vrei sa profesezi ca avocat. La inceput nu prea esti in masura sa iti alegi ce dosare vrei, iei ce ti se da.
ContSters178374, utilizator