Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de poluare

daca imatriculeaza o masina din afara un veteran de razboi este scutit de taxa de poluare?
legea nu prevede scutiri pentru veterani la plata taxei de poluare deoarece nu este considerata impozit sau taxa locala