Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit calcul impozit profit 1011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

calcul impozit profit 1011

am citit codul fiscal 2011 ,nu am gasit ceva modificat pentru calcul impozit profit anul 2011, imi puteti confirma acest lucru,in majoritate pentru trim.1 2011 au pierdere contabila si de recuperat din an precedent,multumesc
Plata anticipata s-a amanat pentru anul 2012. În anul 2011 se calculează impozit dacă aveţi profit.La pierdere nu se calculează