Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... pfa. cod caen 5320 pot functiona si in alte state UE ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

pfa. cod caen 5320 pot functiona si in alte state UE ?..sau trebuie infiintat acolo..de ex Germania?

detalii despre pfa sau ii in Germania
Pe baza actelor obtinute de la ORC puteti functiona oriunde in UE
Costel DRAGOMIR, Avocat
Dupa inregistrarea PFA-ului sau a II-ului, adresati-va Inspectoratului teritorial de munca - Biroul relatii de munca. Veti mai avea nevoie de anumite autorizari si de la ei.
mtl, utilizator